KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 11565560

nr 1156 5560

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Kolteckning, Nakenstudie, signerad och daterad 1907. 47x29 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 22 januari 2018
kl 20:01:49

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman