KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 11565560
nr 1156 5560
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Kolteckning, Nakenstudie, signerad och daterad 1907. 47x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:01:49
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman